top of page
Pay_U_2.jpg

Platby on-line

ZVOLÍTE-LI PLATBU ON-LINE:

 

• Můžete zaplatit platební kartou

• Platební karty, které je možné použít v rámci České republiky

 

Operace prováděné ze strany PayU v rámci Systému PayU nejsou bankovními operacemi. Veškeré Transakce jsou stanoveny a prováděny pouze v české měně (česká koruna, CZK), nebo v měně Euro (EUR).
 

Platební metody PayU
 

Všechny způsoby plateb provedené prostřednictvím platební brány PayU jsou důkladně zabezpečené a chráněné v maximální možné míře. Pakliže nakupujete a platíte v e-shopu, kde najdete logo PayU, můžete si být jisti, že jde o důvěryhodný, korektní a prověřený e-shop s vysoce zabezpečeným platebním systémem.


 

Přehled platebních metod PayU:

• Platba 24 - Rychlý převod pro klienty České spořitelny

• ePlatby - Rychlý převod pro klienty Raiffeisenbank

• Mojeplatba - Rychlý převod pro klienty Komerční banky

• mPeníze - Rychlý převod pro klienty mBank

• Sberbank - Rychlý převod pro klienty Sberbank

• Fio banka - Rychlý převod pro klienty Fio banky

• GE Money Bank - Rychlý převod pro klienty GE Money Bank

• VISA, MasterCard - Diners Club / Platební karty bank

• superCASH - hotovostní platby na terminálech Sazka a přepážkách České pošty

• běžný bankovní převod

• platba poštovní poukázkou


 

Jak fungují platby online

Při placení na internetu jde především o rychlost a bezpečnost

Online platby prostřednictvím platební brány PayU zaplatíte vždy jednoduše a rychle, aniž byste se museli bát o své peníze. PayU aktivně spolupracuje s bankami a dalšími finančními institucemi a díky tomu Vám můžeme nabídnout opravdu širokou nabídku platebních metod.

Jednoduchost

Žádné komplikované vypisování údajů. PayU se postará o to, abyste našli všechny údaje potřebné k uskutečnění platby vyplněné přímo ve Vašem internetovém bankovnictví, kde platbu jednoduše potvrdíte.

Bezpečná platba kartou na internetu

Platba platební kartou na internetu je nejrychlejší způsob, jakým lze zaplatit za zboží a služby. Díky platební bráně PayU můžete platit kartou vždy bez obav ze ztráty nebo zneužití citlivých dat z karty. Společnost PayU je vlastníkem certifikátu PCI DSS (The Payment Card Industry Data Security Standard), jehož cílem je zamezit karetním podvodům, a to zavedením nejvyšších bezpečnostních opatření u společností, které data držitele karty zpracovávají, přenášejí nebo uchovávají.

Transakce prostřednictvím platební brány PayU jsou prováděny na základě licence od ČNB a přenos dat je zabezpečen protokolem SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure řešením. Díky tomu se údaje z vaší platební karty zpracovávají přímo ve Vaší bance a nedostávají se tak vůbec k obchodníkovi. Tím je zaručená bezpečnost vašich peněz.

Jak platba kartou probíhá?

Visa a MasterCard

Vyberete si zboží, které chcete zakoupit a zvolíte platbu kartou VISA nebo MasterCard.

1. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu pro platbu kartou.

2. Opíšete údaje z Vaší karty dle formuláře.

3. Potvrdíte platbu.


 

Rychlý online převod

Partnerské banky PayU podporují možnost platit na internetu rychlým bankovním převodem. Největší výhodou rychlého bankovního převodu je zpracování plateb v reálném čase, díky kterému se nemusíte zdržovat čekáním na provedení běžného převodu. Obchodník tak dostane potvrzení o převodu peněz a může Vámi zakoupené zboží předat do expedice.

Jak platit rychlým bankovním převodem?

Stejně jako platba běžným bankovním převodem, ale je mnohem rychlejší a hlavně bezpečnější! Bezpečnost garantuje Vaše banka, protože transakce se uskutečňuje přímo v jejím prostředí a jsou zabezpečeny bankovními systémy.


 

Je to jednoduché:

Po zakoupení vybraného zboží či služby zvolíte Vaši banku, kliknete na její logo a platbu potvrďte.

Přihlásíte se do Vaší banky přes internetbanking, jak jste zvyklí.

Všechny údaje najdete předvyplněné, stačí je zkontrolovat a potvrdit podle pokynů banky. (Výhodou je, že se díky předvyplněnému formuláři nemůžete splést např. při vyplňování čísla účtu prodejce nebo v částce)

Automaticky budete přesměrováni zpět na e-shop.


bottom of page